П`ятниця, 19.04.2024, 11:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Стат-опитування
Ви вчитель
Всього відповідей: 37
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [11]
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт-портфоліо
Головна » Статті » Мої статті

Олександропільський освітній округ. Дистанцій не навчання

Вимоги сучасності

Сучасний темп розвитку суспільства надзвичайно високий. Щоб встигати за змінами, людина повинна переробляти величезну кількість інформації, яка надходить з усіх точок земної кулі. Тому інформаційні технології мають сьогодні пріоритетне значення в усіх сферах діяльності й визначають розвиток суспільства завтрашнього дня. У галузі освіти ці технології знаходять застосування в багатьох напрямках діяльності, зокрема, оновлюється зміст освіти, започатковується дистанційне навчання, впроваджуються нові форми спілкування: електронна пошта, відеоконференції, участь у роботі інтернет-форумів та ін.

Для чого сайт ?

Сучасний навчальний заклад поряд з основним призначенням – навчати та виховувати дітей повинен бути осередком інформації, яка зацікавлює громадськість, батьків учнів, педагогів та школярів. З розвитком глобальної мережі Інтернет школа отримала необмежені можливості представити себе, свій колектив та його досягнення далеко за межами свого регіону. Одночасно з’явилася можливість отримувати додаткову інформацію про навчальні заклади України та зарубіжжя, переймати їх досвід для покращення якості освітніх послуг. Інтернет дозволив вести спілкування між колегами-педагогами на сторінках веб-ресурсів, обмінюватися своїми надбаннями, вирішувати наболілі проблеми, тощо.

Спосіб організації

Створити сучасний веб-сайт, отримати домен, розмістити його на надійному платному хостингу, провести «розкрутку» у мережі Інтернет, систематично оплачувати послуги адміністрування – це досить дороге задоволення навіть для забезпечених шкіл. Але час не чекає.

Для  втілення  ідеї сайту, виходячи з практики потрібно виконати певні організаційні дії:

1.     Створити  команду розробників (директор, учні, вчитель інформатики, філологи і т.ін.), шляхи і способи формування команди можуть бути різними. (приклад роботи ТГ1)

2.     Підібрати необхідну літературу, переглянути сторінки Інтернету.

3.     Вирішити питання з дизайном, змістом сайту та персонально: хто програмує, де розміщується сайт, хто збирає ту чи іншу інформацію, хто її редагує, хто розміщує на сайті.

4.     Необхідно про себе заявити, для цього потрібно зареєструватися в різних пошукових системах.(приклад обміну гіперпосиланнями)

Враховуючи віддаленість школи від сучасних комунікаційних засобів зв’язку для організації даного питання ми пішли шляхом створення сайту на безкоштовному хостингу  http://www.ucoz.ua/.при підтримці провайдера Київстар. Але безкоштовний сир, як відомо, буває лише у мишоловці. За цю послугу приходиться платити постійним розміщенням рекламних баннерів на сторінках своїх ресурсів. Звісно, під час перегляду веб-сторінки рекламу можна відключати, але це є деякою незручністю, якою необхідно платити за безкоштовний хостинг.

Принцип функціонування

Розповідь про організацію та принцип функціонування сайту освітнього округу та зв’язку з іншими освітніми  ресурсами

Організація оберненого зв’язку здійснюється обміну через електронні поштові скриньки викладачів та  вкладки Дистанційне завдання 

Розпочинає роботу  також і форум.

В планах розробка БЛОГУ

 

Висновки

Таким чином  проект з певними вимогами до якості, оперативності, професіоналізму викликає розширення поля діяльності, розширює коло навчальних предметів, які з ним контактують, відкриває нові напрямки, дає матеріал для творчості і злета фантазії вчителів і учнів. Все це так потрібно сучасній школі, яка розвивається в умовах інформаційного суспільства.

 

Категорія: Мої статті | Додав: alexsolovey (03.09.2012)
Переглядів: 843 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2024